Büyük Yükler, Sınırsız Ulaşım Özgürlüğü

Erkal Uluslararası Nakliyat, 2000‘li yıllarda oluşan yeni iş modelleri ve hızlanan üretim yarışının bir sonucu olarak alevlenen rekabet ortamında, müşterilerine artı değerler sunmak amacıyla ana faaliyet alanını “entegre lojistik ve tedarik zinciri yönetimi” olarak belirlemiştir.

Deneyimli ve dinamik ekibiyle sektördeki bu gelişimden en üst düzeyde faydalanan Erkal Uluslararası Nakliyat, özellikle Avrupa ve Türkiye Cumhuriyetleri, Rusya hatlarında uzmanlaşmış ve özel hizmet anlayışıyla hızla gelişmiştir. Lojistik hizmetler kapsamında ağırlık olarak uluslararası karayolu taşımacılığında özel çözümler sunmaktadır.

Üstün kalite anlayışı, iş bilgisi ve eğitim seviyesi yüksek çalışanları ile Erkal Uluslararası Nakliyat Türkiye‘yi Uluslar arası alanda temsil etmektedir. Şirketimiz U.N.D ve roder üyesi olup, C-2 ve K-1 Yetki Belgesi Sahibidir.

Üstün Kalite

Hizmet kalitesini, müşterilerimizin beklentilerinin üstünde tutuyoruz.

Zamanında Teslimat

Zaman aşımına uğramadan planlanan günde teslimat yapıyoruz.

Teknolojik Taşıma

Bünyemizde bulunan araçlar ve son teknoloji ile kusursuz taşıyoruz.

Misyonumuz

Toplam kalite ile mükemmele yaklaşmak; işbirliği temelindeki müşteri-çalışan ilişkisiyle karlılığı artırmak, dengeli bir büyümeyle sektörün en iyileri arasındaki yerini korumak, sergilediği anlayış farkı ve çözüm üretmedeki becerisiyle beklentilerin ötesinde hizmet sunmak.

Vizyonumuz

En üstün kalitede hizmet üretmek ve sunmak bunun için sürekli iyileşip, her türlü taşıma modu ile lojistik çözümleri ve geçmişten gelen tecrübe uzmanlığını uygulayarak, yüksek verimliliği ve en önemlisi ise memnun müşteri kitlesini oluşturarak dünya şirketi liderliğini yakalamak.

Referanslarımız

Sizde memnun müşteri kitlemizden olmak ister misiniz?